Dla nasnajważniejszy
jesteś Ty!

Naszą misją jest dbanie o Twój interes, dlatego podpowiemy, które z rozwiązań i dlaczego będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Nasza misja

Czym jest motofinansowanie.pl i dlaczego warto nam zaufać?

  • Motofinansowanie to platforma online z nowymi autami stworzona z pasji do motoryzacji. To miejsce, w którym najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Nasz zespół to ludzie dysponujący wiedzą i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej – dzięki temu mamy możliwość zaoferowania Ci kompleksowej opieki oraz merytorycznego wsparcia na każdym etapie współpracy.
  • Naszą misją jest dbanie o Twój interes, dlatego chętnie podpowiemy, które z rozwiązań i dlaczego będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.
    Jesteś osobą prywatną? Zadbamy o Twój domowy budżet.
    Reprezentujesz firmę? Pomożemy Ci zoptymalizować koszty prowadzonej działalności.
  • Wierzymy w system poleceń, dlatego dołożymy wszelkich starań, by Twoje zadowolenie z naszej współpracy trwało jak najdłużej.

Kim jest nasz zespół i jak możemy Ci pomóc

Kilka słów od założycieli motofinansowanie.pl

Od wielu lat jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy pracując u autoryzowanych dealerów. Zajmowaliśmy się bezpośrednią sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych. Byliśmy odpowiedzialni za cały proces sprzedaży – od pozyskania klienta, poprzez przygotowanie oferty na wybrany samochód dopasowanej do jego potrzeb, aż do opracowania propozycji finansowania wynajmu długoterminowego, leasingu operacyjnego oraz kredytu. Ponadto zajmowaliśmy się kwestiami ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczenia GAP. Mówiąc krótko, byliśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie klienta przez cały proces realizacji zamówienia, aż do chwili odbioru pojazdu.

Podczas pracy u dealerów odbyliśmy liczne szkolenia oraz braliśmy udział w eventach branżowych, promujących oferowane wówczas marki. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzę, kontakty oraz doświadczenie w dziedzinie motoryzacji.

Czym się wyróżniamy?

Rzetelną i fachową wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, a także szeroką bazą kontaktów branżowych.

  • Współpracujemy z kilkudziesięcioma autoryzowanymi dealerami z całej Polski oraz kilkunastoma instytucjami finansowymi.
  • Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, ale wiemy także, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia i każdy ma inną sytuację, która czasami wymaga wyjścia poza obszar, w którym na co dzień pracujemy – stawiamy na relację partnerską, dlatego nasi współpracownicy z ramienia banków oraz dealerów są zawsze do dyspozycji, służąc poradą w zakresie rozwiązania każdego problemu.