Nasi doradcy
służą fachową pomocą

Skontaktuj się z naszym doradcą
  1. Czym jest motofinansowanie.pl?

Motofinansowanie.pl to platforma online stworzona z pasji do motoryzacji. To miejsce, w którym najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Nasz zespół to ludzie dysponujący wiedzą i doświadczeniem w branży automotive – dzięki temu mamy możliwość zaoferowania Ci kompleksowej opieki oraz merytorycznego wsparcia na każdym etapie współpracy.

Naszą misją jest dbanie o Twój interes, dlatego chętnie podpowiemy, które z rozwiązań i dlaczego będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Jesteś osobą prywatną? Zadbamy o Twój domowy budżet. Jeśli reprezentujesz firmę, pomożemy Ci zoptymalizować koszty prowadzonej działalności. 

Wierzymy w system poleceń, dlatego dołożymy wszelkich starań, by Twoje zadowolenie z naszej współpracy trwało jak najdłużej.

Kilka słów o założycielach

Od wielu lat jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy pracując u autoryzowanych dealerów. Zajmowaliśmy się bezpośrednią sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych. Byliśmy odpowiedzialni za cały proces sprzedaży – od pozyskania klienta, poprzez przygotowanie oferty na wybrany samochód dopasowanej do jego potrzeb, aż do opracowania propozycji finansowania wynajmu długoterminowego, leasingu operacyjnego oraz kredytu. Ponadto zajmowaliśmy się kwestiami ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczenia GAP. Mówiąc krótko, byliśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie klienta przez cały proces realizacji zamówienia, aż do chwili odbioru pojazdu.

Podczas pracy u dealerów odbyliśmy liczne szkolenia oraz braliśmy udział w eventach branżowych, promujących oferowane wówczas marki. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzę, kontakty oraz doświadczenie w dziedzinie motoryzacji.

Czym się wyróżniamy? 

Rzetelną i fachową wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, a także szeroką bazą kontaktów branżowych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma autoryzowanymi dealerami z całej Polski oraz kilkunastoma instytucjami finansowymi. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, ale nie wstydzimy się prosić o pomoc mądrzejszych od siebie – wiemy, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia i każdy ma inną sytuację, która czasami wymaga wyjścia poza obszar, w którym czujemy się ekspertami. Stawiamy na relację partnerską, dlatego nasi ludzie z ramienia banków oraz dealerów są zawsze do dyspozycji, służąc poradą w zakresie rozwiązania niemal każdego problemu.

wynajem długoterminowy | leasing | kredyt
dołącz do i uzyskaj dostęp do najnowszych ofert przed innymi!
dołącz