Nasi doradcy pomogą
dokonać Ci trafnego wyboru

Skontaktuj się z naszym doradcą

Nasi doradcy pomogą
dokonać Ci trafnego wyboru

Skontaktuj się z naszym doradcą

Ubezpieczenia

ubezpieczenie GAP

Posiadasz auto w leasingu lub kredycie? Czy wiesz, że w razie szkody całkowitej lub kradzieży Twojego auta ubezpieczyciel wypłaci z polisy autocasco odszkodowanie równe wartości pojazdu na dzień zdarzenia? 

Jeśli zastanawiasz się czy potrzebne Ci ubezpieczenie GAP to spójrz na poniższy przykład:

  1. Wartość pojazdu: 100 000 zł
  2. Okres leasingu / kredytu: 60 m-cy
  3. Szkoda całkowita / kradzież nastąpiła w 3 roku użytkowania, gdy wartość auta stanowiła około 60% wartości początkowej (dane szacunkowe)
  4. Kwota odszkodowania z autocasco: 60 000 zł

Co z pozostałymi 40 000 zł, które bank zapłacił sprzedającemu?

Otóż jest to kwota, której finansujący będzie żądał od Ciebie!

W tym przypadku ubezpieczenie GAP dopłaci różnicę pomiędzy równowartością odszkodowania z autocasco, a ceną początkową pojazdu! 

Co więcej, kwota odszkodowania z ubezpieczenia GAP zostanie wypłacona na Twoje konto, dzięki czemu ewentualna nadwyżka spowodowana ilością opłaconych dotychczas rat, będzie do Twojej dyspozycji!

Ubezpieczenie GAP

Chcesz wiedzieć ile kosztuje GAP?

ubezpieczenie OC/AC/NNW

ubezpieczenie oc ac

Zależy nam na tym, abyś czuł się bezpiecznie – dlatego w naszej ofercie znajdziesz również ubezpieczenie swojego auta w atrakcyjnej cenie!

Jesteśmy bezpośrednim Agentem Ubezpieczeniowym Generali Polska, w skład którego wchodzi również Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama. Dzięki temu możemy zaproponować Ci konkurencyjne stawki, nie pobierając przy tym dodatkowej prowizji!

Jeśli posiadasz auto finansowane leasingiem, wynajmem długoterminowym lub kredytem to musisz wiedzieć, że banki wymagają polisy ubezpieczenia wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Oznacza to, że każda polisa musi zostać zaakceptowana przez finansującego. Dlatego też Generali Polska jest honorowanym przez wszystkich leasingodawców Towarzystwem Ubezpieczeniowym, dzięki czemu masz pewność, że Twoja polisa nie zostanie odrzucona przez bank na etapie weryfikacji!

Szeroki zakres ochrony autocasco? brak udziału własnego w szkodzie? naprawy w autoryzowanym serwisie? rozszerzony assistance z holowaniem do 500 km? Nic prostszego! 


dołącz do i uzyskaj dostęp do najnowszych ofert przed innymi!
dołącz