Doradztwo leasingowe

Dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. Kompleksowa obsługa.

Skontaktuj się z doradcą leasingowym

Planujesz zakup nowego pojazdu, jednak jego finansowanie spędza Ci sen z powiek? Wciąż czytasz o zaletach i wadach każdego rozwiązania, jednak nie możesz zdecydować się na najlepszą opcję? Skontaktuj się z MotoFinansowanie – nasz doradca leasingowy przeanalizuje Twoją sytuację i pomoże podjąć Ci optymalną decyzję.

pożyczka i kredyt
Jak wziąć samochód w leasing na firmę

Profesjonalny doradca leasingowy

Na rynku istnieją różne sposoby finansowania aut. Przedsiębiorcy często decydują się na leasing samochodu dla firm – to popularna i korzystna pod kątem finansowym opcja. Jednak przedsiębiorcy ceniący sobie większą elastyczność mogą rozważyć np. wynajem długoterminowy, który w ostatnich latach cieszy się rosnącą popularnością.

Oferujemy także leasing konsumencki samochodu, który jest skierowany do osób indywidualnych. To świetna alternatywa dla tradycyjnego finansowania auta. Pomagamy także w otrzymaniu kredytu samochodowego, czy też pożyczki leasingowej, z której chętnie korzystają mikroprzedsiębiorcy.

Bogata oferta sprawia, że nasi doradcy leasingowi mogą skupić się na Twoich potrzebach. Mamy szerokie portfolio usług finansowych, dzięki temu nie skupiamy się na sprzedaży konkretnej oferty, a wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i dopasowujemy finansowanie szyte na miarę.

Doradztwo leasingowe i pełna obsługa leasingowa

Oferujemy nie tylko leasing samochodu – jesteśmy także agentem ubezpieczeniowym, dlatego naszym klientom oferujemy ubezpieczenie auta OC/AC/NNW na korzystnych warunkach. Oferujemy także ubezpieczenie od utraty wartości ​​GAP.

Oferujemy także obsługę leasingową klientów biznesowych. Mogą oni skorzystać z naszego wsparcia w zarządzaniu flotą aut. Posiadamy także dedykowane dla przedsiębiorców oferty m.in. leasing samochodów dostawczych

cesja leasingu

Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

HyundaiTucson

  • wersja Smart Led
  • silnik Benzyna
od 900pln netto
od 1107pln brutto

AudiA3

  • wersja
  • silnik Benzyna
od 1699pln netto
od 2090pln brutto

FordFocus

  • wersja titanium
  • silnik Benzyna
od 1369pln netto
od 1684pln brutto