Leasing samochodów dla firm

Dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. Kompleksowa obsługa.

Zapytaj o ofertę leasingu

MotoFinansowanie to profesjonalne wsparcie w finansowaniu pojazdów do Twojej firmy. Obsługujemy nie tylko doświadczonych przedsiębiorców. Oferujemy także leasing dla nowych firm już od 1 dnia działalności. Dlatego, jeśli szukasz auta firmowego i nie chcesz przepłacać, to zapraszamy do kontaktu.

Mazda 2 Hybrid
Nissan juke 5

Leasing dla nowych firm na korzystnych warunkach

Nowe firmy nierzadko mają problem z pozyskaniem finansowania. My doskonale rozumiemy potrzeby początkujących przedsiębiorców i pomagamy zdobyć leasing samochodu na firmę. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, dzięki temu wspieramy nie tylko w zdobyciu środków na zakup nowego auta, ale także doradzamy w wyborze metod finansowania, a nawet modelu pojazdu. Dodatkowo naszym klientom, w tym także rozpoczynającym działalność, oferujemy rabaty flotowe na zakup nowego auta w leasingu.

Nasi specjaliści na co dzień pracują z przedsiębiorcami, dlatego doskonale rozumieją potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i zaczynamy od analizy potrzeb, które pozwolą dopasować odpowiedni leasing samochodu dla firm.

Samochody w leasing dla firm czy wynajem?

Leasing samochodu na firmę jednoosobową to korzystna i popularna forma finansowania. Jednak dzisiaj na rynku dostępne są inne alternatywy. Jedną z nich jest wynajem długoterminowy, który jest korzystną opcją przede wszystkim dla tych osób, które chcą częściej zmieniać auto na nowe i nie chcą mieć obowiązku wykupu pojazdu po zakończeniu czasu trwania umowy.

Dla początkujących przedsiębiorców, którzy korzystają ze zwolnienia z VAT, korzystniejszą opcją może być pożyczka leasingowa. Oferujemy także leasing samochodów dostawczych, a także leasing konsumencki samochodu dla osób prywatnych. Bogata oferta pozwala dopasować formę finansowania, która najlepiej wpasuje się w Twoje indywidualne potrzeby i możliwości.

Toyota Corolla Wagon Hybrid

Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Ford Kuga

  • wersja Titanium
  • silnik Diesel
od 1929pln netto
od 2373pln brutto

Hyundaii30

  • wersja Smart Led
  • silnik Benzyna
od 654pln netto
od 804pln brutto

VolkswagenPassat Variant

  • wersja Business
  • silnik Benzyna
od 2279pln netto
od 2803pln brutto