Leasing samochodów dla osób prywatnych

Dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. Kompleksowa obsługa.

Zapytaj o ofertę leasingu

Osoby prywatne najczęściej kupują auto na kredyt lub za gotówkę. Jednak jest alternatywa – leasing konsumencki samochodu. Czy forma finansowania popularna wśród przedsiębiorców jest korzystna także dla klientów indywidualnych? Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze optymalnego rozwiązania, to zapraszamy do kontaktu.

Mazda 2 Hybrid
Nissan juke 5

Leasing konsumencki samochodu – na czym polega?

Leasing samochodu dla osoby prywatnej to propozycja dla konsumentów, którzy szukają alternatyw dla tradycyjnych form finansowania. Umowa leasingowa klientów indywidualnych może być elastycznie modyfikowana, podobnie jak w przypadku przedsiębiorców. Oznacza to, że klient może ustalić wysokość wpłaty własnej, okresu finansowania, czy też wykupu.

To wszystko pozwala elastycznie wpływać na wysokość rat. Dzięki temu leasing dla osób indywidualnych może być korzystniejszy niż kredyt samochodowy – miesięczne koszty mogą być mniejsze, ponieważ dzięki możliwej modyfikacji parametrów tj. wysoki wykup, miesięczna rata może być zdecydowanie niższa niż w klasycznym kredycie.

Jednocześnie należy pamiętać, że do zakończenia umowy i wykupu pojazdu, auto pozostaje własnością leasingodawcy.

Auto w leasing osoba prywatna, wynajem, czy kredyt?

Alternatywą dla kredytu i leasingu jest wynajem długoterminowy. Cechuje się on największą elastycznością i pozwala często zmieniać pojazd na nowy. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego sposobu finansowania pojazdów to trudny i ważny wybór. Dlatego zapewniamy doradztwo. Jeśli potrzebujesz wsparcia w podjęciu optymalnej decyzji, to skontaktuj się z nami – przeanalizujemy Twoją sytuację, możliwości, potrzeby i doradzimy optymalne finansowanie. Zapewniamy także wsparcie w wyborze auta oraz ubezpieczeń.

Oferujemy także wsparcie dla przedsiębiorców. W naszej ofercie znajdziesz leasing samochodu dla firm oraz leasing samochodów dostawczych

Toyota Corolla Wagon Hybrid

Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

SkodaFabia

  • wersja ambition
  • silnik Benzyna
od 1199pln netto
od 1475pln brutto

VolkswagenTiguan

  • wersja life
  • silnik Benzyna
od 1899pln netto
od 2336pln brutto

VolkswagenTiguan

  • wersja life
  • silnik Benzyna
od 1899pln netto
od 2336pln brutto