Leasing samochodów dostawczych

Dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. Kompleksowa obsługa.

Zapytaj o ofertę leasingu

Sprawdzona i niezawodna flota samochodów dostawczych to podstawa funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Nasza firma oferuje leasing samochodów dostawczych wraz z pełnym wsparciem i szeregiem usług dodatkowych. Współpracujemy zarówno z klientami potrzebującymi jednego lub kilku aut, jak i z markami zarządzającymi flotą składającą się z kilkudziesięciu pojazdów.

Fiat Ducato L3H2 3.5t

Leasing samochodów dostawczych czy wynajem?

Szukając optymalnego sposobu finansowania auta, masz do dyspozycji wiele możliwości. Natomiast przedsiębiorcy najczęściej decydują się na wynajem długoterminowy lub leasing operacyjny samochodu.

Wynajem pozwala zachować dużą elastyczność oraz częściej zmieniać auto na nowe. Dlatego jest chętnie wybierany w przypadku samochodów osobowych, natomiast można z niego skorzystać także w autach dostawczych.

Przewagą leasingu aut dostawczych jest możliwość wykupu pojazdu na korzystnych warunkach. Daje także większą elastyczność w eksploatacji auta. Dotyczy to zarówno limitu kilometrów, jak i ewentualnych modyfikacji pojazdu. Ponadto wysokość miesięcznej raty leasingu samochodów dostawczych można modyfikować, np. zwiększając wysokość wpłaty własnej i wykupu. Wydłużając jednocześnie okres finansowania, jesteśmy w stanie uzyskać możliwie najniższą ratę leasingu.

Leasing aut dostawczych używanych – kompleksowe wsparcie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w finansowaniu aut – pomagamy dobrać odpowiednie samochody oraz zarządzać flotą pojazdów. Na każdym etapie współpracy zapewniamy pełne doradztwo i wsparcie.

Również, jeśli nie wiesz, jaką formę finansowania wybrać to skontaktuj się z nami. Oferujemy również kredyt samochodowy i wynajem długoterminowy samochodów, dzięki temu wybierzemy opcję najlepszą do twoich możliwości i potrzeb.

Leasing auta dla kuriera

Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Toyota Camry

  • wersja Comfort
  • silnik Hybryda
od 1949pln netto
od 2397pln brutto

ToyotaRAV4

  • wersja comfort
  • silnik Hybryda
od 2199pln netto
od 2705pln brutto

Volkswagen Arteon

  • wersja Elegance
  • silnik Benzyna
od 2799pln netto
od 3443pln brutto