Leasing samochodów używanych

Dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. Kompleksowa obsługa.

Zapytaj o ofertę leasingu

Znalezienie odpowiedniego pojazdu w odpowiedniej cenie to nie lada wyzwanie. Wśród przedsiębiorców, którzy dopiero rozwijają swoją działalność lub takich, dla których najważniejszym aspektem jest niska rata, leasing auta używanego wydaje się lepszym rozwiązaniem. Nasza firma oferuje leasing samochodu używanego – to świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą sfinansować zakup pojazdu z drugiej ręki.

Mazda 2 Hybrid
Nissan juke 5

Leasing samochodów używanych – czy się opłaca?

Leasing samochodu osobowego to popularna forma finansowania auta firmowego. Nie tylko pozwala rozłożyć koszt zakupu w czasie, ale daje tez możliwość czerpania korzyści podatkowych prze cały okres finansowania leasingiem. Leasing samochodu używanego na firmę daje te same korzyści co inwestycja w pojazd nowy, jednocześnie cena aut z drugiej ręki jest niższa, co przekłada się na większe oszczędności.

To świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą ograniczyć wydatki lub po prostu planują inne inwestycje. Inną opcją jest kredyt samochodowy, natomiast jeśli zastanawiasz się jaką formę finansowania auta wybrać, to skontaktuj się z nami, a pomożemy podjąć optymalną decyzję.

Leasing samochodu używanego na korzystnych warunkach

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymasz pomoc w wyborze odpowiedniego finansowania. Ponadto jesteśmy agentem ubezpieczeniowym, dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom ubezpieczenie auta w leasingu na korzystnych warunkach. Oferujemy nie tylko ubezpieczenia OC/AC/NNW, ale także GAP. 

Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami, którzy pomogą uzyskać korzystne finansowanie oraz podjąć optymalne decyzje dotyczące floty. Wspieramy również przedsiębiorców, których interesuje np. leasing samochodów dostawczych lub wynajem długoterminowy

Toyota Corolla Wagon Hybrid

Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

VolkswagenTiguan

  • wersja life
  • silnik Benzyna
od 2109pln netto
od 2594pln brutto

Volvo V90 CC

  • wersja Plus
  • silnik Diesel
od 1904pln netto
od 2342pln brutto

NIssanQashqai

  • wersja N-connecta
  • silnik Benzyna
od 1779pln netto
od 2188pln brutto